
Алмазна дискова пила Metabo TEPB 19-180 RT CED (1.9 кВт, 180 мм) (600433500). Оригінал
- Нет в наличии
24 215 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазна дискова пила Metabo TEPB 19-180 RT CED (1.9 кВт, 180 мм) (600433500). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 55 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Внешний диаметр | 180 мм |
| Комплектация | кожух пиловідводу CED 180, алмазний відрізний диск UP-T, ключі з двома отворами, опорний фланець, розпірні кільця, гайка з двома торцевими отворами, додаткова рукоятка, пластиковий кофр |
| Мощность | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 7500 об/хв |
- Цена: 24 215 ₴






