
Вібронога Zipper ZI-RAM80C (5.6 к.с., 10 кН). Оригінал
- Нет в наличии
47 438 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібронога Zipper ZI-RAM80C (5.6 к.с., 10 кН). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipper |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 40-65 мм |
| Габарити платформи | 360х285 мм |
| Габаритні розміри | 730x435x1080 мм |
| Дополнительно | транспортувальні колеса - немає |
| Усилие | 10 кН |
| Количество ударов | 600-700 уд/хв |
| Объем топливного бака | 2.7 л |
| Мощность | 5.6 к.с. |
| Тип двигателя | дизельний, 1-циліндровий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Скорость передвижения | 10-13 м/хв |
- Цена: 47 438 ₴






