
Віброшліфмашина Makita BO3711 (0.19 кВт, 185 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: BO3711
5 849 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Makita BO3711 (0.19 кВт, 185 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.6 кг |
| Габарити платформи | 185х93 мм |
| Габаритні розміри | 253x92x154 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | 135327-0 мішок, 451271-6 пуансон, 794563-3 шліфувальний папір (1 шт.) |
| Кількість коливань / ходів | 8000-22000 кол/хв |
| Мощность | 190 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 228х93 мм |
| Скорость вращения вала | 4000-11000 об/хв |
- Цена: 5 849 ₴







