
Акумуляторний ударний гайковерт Makita TD001GD201 (40 В, 2х2.5 А*год, 220 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
38 445 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Makita TD001GD201 (40 В, 2х2.5 А*год, 220 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2.5 А*год |
| Вес | 2 кг |
| Габаритні розміри | 1120x86x245 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | акумулятори BL4025х2 шт. (40 В, 2.5 А*год), зарядний пристрій DC40RA, MakPAc кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 220 Н*м |
| Количество ударов | 0-4400 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Патрон | шестигранник 1/4", 6.34 мм |
| Резьба | M4-M14 (високоміцні болти), M4-M14 (стандартні болти) |
| Скорость вращения вала | 0-3700 об/хв |
- Цена: 38 445 ₴









