
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makita DTS141RTJ1 (18 В, 2х5 А*год, 40 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
30 138 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makita DTS141RTJ1 (18 В, 2х5 А*год, 40 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Вес | 1.6 кг |
| Габаритні розміри | 136x79x240 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | 2 акумулятора BL1850B (18 В, 5 А*год), зарядний пристрій DC18RC, кейс MakPac, вкладка, набір насадок B-54536 (38 предметів) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40 Н*м |
| Количество ударов | 0-2700 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | шестигранник, 1/4", 6.35 мм |
| Резьба | M5-M8 (високоміцні болти), M5-M8 (стандартні болти) |
| Скорость вращения вала | 0-3200 об/хв |
- Цена: 30 138 ₴









