
Акумуляторна коса Makita DUR369APT2 (2х18 В, 2х5 А*год, 430 мм). Оригінал
- Нет в наличии
47 958 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна коса Makita DUR369APT2 (2х18 В, 2х5 А*год, 430 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 255 мм |
| Комплектация | косильна головка, металевий ніж 2-х лопатевий, головка під пластикові ножі, плечовий ремінь, кожух захисний універсальний, ключ, акумулятори 18 В 5 А*год BL1850B (2 шт.), двопортовий зарядний пристрій DC18RD |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Руків'я | U-подібна |
| Резьба | M10x1.25LH |
| Скорость вращения вала | 4600/5500/6500 об/хв |
| Ширина обработки | 430 мм |
- Цена: 47 958 ₴









