
Алюмінієва драбина-стрем'янка ELKOP SHRP 812 (12 сходинок) (36252). Оригінал
- Нет в наличии
9 651 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієва драбина-стрем'янка ELKOP SHRP 812 (12 сходинок) (36252). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.35 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 3.174 м |
| Габаритні розміри | 688 мм |
| Довжина в складеному стані | 3.5 м |
| Кількість секцій / сходинок | 1х12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 4.53 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
- Цена: 9 651 ₴


