
Акумуляторний рубанок Makita DKP181ZU (18 В, без АКБ, 82 мм). Оригінал
- Нет в наличии
20 971 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний рубанок Makita DKP181ZU (18 В, без АКБ, 82 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Габаритні розміри | 368x157x164 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 9 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Комплектация | модуль AWS (бездротова активація пилососа), набір стругальних ножів (встановлений), шаблон для встановлення ножів, без АКБ та ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
| Ширина обработки | 82 мм |
- Цена: 20 971 ₴









