
Електролобзик Metabo STEB 70 Quick (0.57 кВт, 3300 об/хв) (601040000). Оригінал
- Нет в наличии
4 307 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Metabo STEB 70 Quick (0.57 кВт, 3300 об/хв) (601040000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 22 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 70 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 20 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Длина кабеля | 2.4 м |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | усмоктувальні патрубки, захисне скло, пластини для захисту від тирси, шестигранний ключ |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Мощность | 570 Вт |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 4 307 ₴






