
Акумуляторний перфоратор Makita DHR243Z (18 В, без АКБ, 2 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
13 770 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita DHR243Z (18 В, без АКБ, 2 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Габаритні розміри | 353x85x213 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 27 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | ключовий патрон, обмежувач глибини, бічна ручка, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Количество ударов | 4800 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, удар |
| Скорость вращения вала | 0-950 об/хв |
- Цена: 13 770 ₴




