
Акумуляторний перфоратор Makita HR140DSAE1 (10.8 В, 2х2 А*год, 1 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
11 935 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita HR140DSAE1 (10.8 В, 2х2 А*год, 1 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.9 кг |
| Габаритні розміри | 246x74x179 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 14 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Энеpгия удаpа | 1 Дж |
| Комплектация | акумулятор BL1020B (10.8 В, 2 А*год) - 2 шт., зарядний пристрій DC10SA (швидкий), пластиковий кейс, обмежувач глибини, бічна ручка, аксесуари та витратні матеріали |
| Количество ударов | 4900 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом |
| Скорость вращения вала | 0-850 об/хв |
- Цена: 11 935 ₴









