
Ленточная шлифмашина Bosch GBS 75 AE (0.75 кВт, 533 мм) (0601274708)
- Нет в наличии
- Код: 0601274708
18 742 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфмашина Bosch GBS 75 AE (0.75 кВт, 533 мм) (0601274708). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Габаритні розміри | 440x114x130 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | графітова плита (2601098043), мішок для збору пилу (1605411025), шліфстрічка на тканинній основі (1609200555) |
| Мощность | 750 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 533x75 мм |
| Скорость вращения вала | 200-330 об/хв |
| Скорость движения ленты | 200-330 м/хв |
- Цена: 18 742 ₴




