
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-36 (18 В, без АКБ, 7 Дж) (0611915021). Оригінал
- Нет в наличии
41 516 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-36 (18 В, без АКБ, 7 Дж) (0611915021). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.1 кг |
| Габаритні розміри | 460х93х250 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 14-35 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 40-90 мм |
| Энеpгия удаpа | 7 Дж |
| Комплектация | акумулятор та зарядка в комплект на входить, додаткова рукоятка, кейс, мастило, салфетка |
| Количество ударов | 0-2900 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-max |
| Режимы работы | свердління з ударом, довбання |
| Скорость вращения вала | 0-500 об/хв |
- Цена: 41 516 ₴









