
Акумуляторний насос Zipper ZI-LPE20-AKKU (18 В, 1.3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
2 907 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний насос Zipper ZI-LPE20-AKKU (18 В, 1.3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipper |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Габаритні розміри | 90х210х250 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина шлангу | 500 мм |
| Комплектация | акумулятор 18 В, 1.3 А*год, зарядний пристрій, 3 насадки (кулькова, велосипедна та конічна), прикурювач (довжина кабелю ~ 2.8 м) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Давление | 6.8 бар |
- Цена: 2 907 ₴









