
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600 (18 В, 2х5.2 А*год) (602198650). Оригінал
- Нет в наличии
26 533 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600 (18 В, 2х5.2 А*год) (602198650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.2 А*год |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Комплектация | гачок для носіння на ремені, 2 акумулятори Li-Power (18 В/5.2 А*год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 L |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 600 Н*м |
| Количество ударов | 2200уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | зовнішній квадрат 1/2" |
| Резьба | M22 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1600 об/хв |
- Цена: 26 533 ₴





