
Акумуляторний лобзик Bosch GST 12V-70 (12 В, 2 А*год, 2800 ход/хв) (0615990M40). Оригінал
- Нет в наличии
10 532 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Bosch GST 12V-70 (12 В, 2 А*год, 2800 ход/хв) (0615990M40). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 70 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 3 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 3 мм |
| Дополнительно | є регулювання кількості ходів (3 ступені) |
| Комплектация | пильні полотна T 144 D і T 308 B, акумулятор Li-Ion ємністю 2 А*год, зарядний пристрій GAL 12V-40 |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Напруга акумулятора | 12 / 10.8 В |
| Ступені маятникового ходу | є |
- Цена: 10 532 ₴









