
Акумуляторний лобзик Makita JV101DSME (10.8 В, 2х4 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
9 202 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Makita JV101DSME (10.8 В, 2х4 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х4 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 232x76x196 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 4 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 2 мм |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | акумулятор BL1040 10.8 В 4 А*год 197403-8 (2 шт.), зарядний пристрій DC10SA 197355-3, кейс |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Ступені маятникового ходу | є |
- Цена: 9 202 ₴





