
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 3185 + кейс (0.21 кВт, 184 мм) (600442500). Оригінал
- Нет в наличии
7 941 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 3185 + кейс (0.21 кВт, 184 мм) (600442500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Габарити платформи | 184х92 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | тканинні мішки-пилозбірники, пластиковий кофр |
| Кількість коливань / ходів | 8800-22300 кол/хв |
| Мощность | 210 Вт |
- Цена: 7 941 ₴




