
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP488DWE (18 В, 2х1.5 А*год, 42 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
5 375 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP488DWE (18 В, 2х1.5 А*год, 42 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х1.5 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | 239x83x240 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумулятори Li-ion BL1815G В196367-3 18 В, 1.5 А*год (2 шт.), зарядний пристрій DC18WA 195423-6, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42 / 24 Н*м |
| Количество ударов | 21000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 1400 об/хв |
- Цена: 5 375 ₴





