
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP332DZ (10.8 В, без АКБ, 35 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
6 840 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP332DZ (10.8 В, без АКБ, 35 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | 168x66x217 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 28 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 35 / 21 Н*м |
| Количество ударов | 22500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Скорость вращения вала | 1500 об/хв |
- Цена: 6 840 ₴



