
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB183Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DPB183Z
21 380 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB183Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 66 / 66 мм |
| Габарити полотна | 835х13х0.5 мм |
| Габаритні розміри | 392x174x242 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є підсвітка |
| Комплектация | без акумулятора та зарядки |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Швидкість різу | 192 м/хв |
- Цена: 21 380 ₴





