
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick (18 В, 2.2 Дж, 4 А*год, 5.5 А*год) (600211540).
- Нет в наличии
19 151 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick (18 В, 2.2 Дж, 4 А*год, 5.5 А*год) (600211540). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год, 5.5 А*год |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | швидкозмінний патрон SDS-Plus, швидкозмінний патрон для безударного свердління, додаткова рукоятка, 2 акумулятори, зарядний пристрій, обмежувач глибини свердління, кейс metaBOX |
| Количество ударов | 4500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/Li-Power, Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1200 об/хв |
- Цена: 19 151 ₴







