
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA023GD201 (36 В, 2х2.5 А*год, 125 мм). Оригінал
- Нет в наличии
37 787 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA023GD201 (36 В, 2х2.5 А*год, 125 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2.5 А*год |
| Вес | 3.2 кг |
| Габаритні розміри | 425x140x168 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | індикатор рівня заряду, плавний пуск |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, бічна ручка, внутрішній фланець, гайка з фланцем, ключ для контргайки, 2 акумулятора BL4025 (36 В, 2.5 А*год), зарядний пристрій DC40RA, протиударний кейс MakPac |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Скорость вращения вала | 3000-8500 об/хв |
- Цена: 37 787 ₴





