
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 12V-14 (12 В, 2 А*год, 3000 ход/хв) (0615990M3Z). Оригінал
- Нет в наличии
9 218 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 12V-14 (12 В, 2 А*год, 3000 ход/хв) (0615990M3Z). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 14.5 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 132 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 8 мм |
| Комплектация | акумулятор GBA 12V 2.0Ah, зарядний пристрій GAL 12V-40 |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 9 218 ₴



