
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA038GZ (36 В, без АКБ, 230 мм). Оригінал
- Нет в наличии
17 349 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA038GZ (36 В, без АКБ, 230 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | бездротова система автозапуску (AWS) - підключається до сумісних пилососів з Bluetooth, індикатор рівня заряду, плавний пуск |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Комплектация | кожух 230 мм, бічна ручка, фланцева гайка, притискна гайка, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 17 349 ₴

