
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL Q (18 В, 2х5.2 А*год) (602199650). Оригінал
- Нет в наличии
21 613 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL Q (18 В, 2х5.2 А*год) (602199650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.2 А*год |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | гальмо двигуна, електронний захист двигуна, підсвітка |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 50 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, кейс, 2 аккумулятори (18 В/5.2 А*год), зарядний пристрій |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 90 Н*м |
| Количество ударов | 38950 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Тип | ударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0- 600/2050 об/хв |
- Цена: 21 613 ₴




