
Міксер Metabo RWEV 1200-2 (1.2 кВт, 140 мм) (614046000). Оригінал
- Нет в наличии
12 377 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міксер Metabo RWEV 1200-2 (1.2 кВт, 140 мм) (614046000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Количество скоростей | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, підтримання оборотів при навантаженні |
| Диаметр насадки | 140 мм |
| Комплектация | насадка для перемішування (тип RS-R3) |
| Макс. рекомендований об'єм перемішування суміші | 50 л |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різьба шпинделя | внутрішня різьба М14 |
| Скорость вращения вала | 0-520/0-720 об/хв |
- Цена: 12 377 ₴

