
Акумуляторний міксер Metabo RW 18 LTX 120 (18 В, 2х5.2 А*год) (601163000). Оригінал
- Нет в наличии
24 208 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний міксер Metabo RW 18 LTX 120 (18 В, 2х5.2 А*год) (601163000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.2 А*год |
| Вес | 3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр насадки | 120 мм |
| Комплектация | насадка для перемішування (тип RS-R2, Ø 120 мм), 2 акумулятори, зарядний пристрій |
| Количество скоростей | 1 |
| Макс. рекомендований об'єм перемішування суміші | 40 л |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | внутрішня різьба М14 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-750 об/хв |
- Цена: 24 208 ₴






