
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx ВS 12 BL Q (12 В, 2х2 А*год, 45 Н*м) (601039500). Оригінал
- Нет в наличии
13 823 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx ВS 12 BL Q (12 В, 2х2 А*год, 45 Н*м) (601039500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозмінні свердлильні патрони, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, 2 акумуляторні блоки Li-Power (12 В/2 А*год), зарядний пристрій SC 30, metaBOX 118 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18/45 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1.5-10 мм, швидкозатискний, безключовий, шестигранник 1/4" |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-500/1650 об/хв |
- Цена: 13 823 ₴





