
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM532Z (2х18 В, без АКБ, 530 мм). Оригінал
- Нет в наличии
72 574 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM532Z (2х18 В, без АКБ, 530 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-100 мм |
| Габаритні розміри | 1625x675х1010 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, бічний викид трави |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 230/230 мм |
| Комплектация | монтажний ключ, ніж для різання трави, травозбірник, без АКБ та ЗУ |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 2300 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 8-ступінчасте |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 70 л, тканина |
| Скорость вращения вала | 2300/2800 об/хв |
| Скорость передвижения | 2.5-5 км/год |
| Ширина обработки | 530 мм |
- Цена: 72 574 ₴





