
Полірувальна машина Metabo PE 15-25 SET (1.5 кВт, 180 мм) (615250500). Оригінал
- Нет в наличии
19 353 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Metabo PE 15-25 SET (1.5 кВт, 180 мм) (615250500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, захисні окуляри, 3 тарілчасті щітки (130 мм; P46, P60, P80), пластиковий кофр |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18 Н*м |
| Мощность | 1500 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 700-2500 об/хв |
- Цена: 19 353 ₴

