
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM533Z (2х18 В, без АКБ, 530 мм). Оригінал
- Нет в наличии
78 095 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM533Z (2х18 В, без АКБ, 530 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-100 мм |
| Габаритні розміри | 1655x590х1100 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 230/230 мм |
| Комплектация | ніж для різання трави, травозбірник, монтажний ключ, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 2300 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 10-ступінчасте |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 70 л, тканина |
| Скорость вращения вала | 2300-3200 об/хв |
| Скорость передвижения | 2.5-5 км/год |
| Ширина обработки | 530 мм |
- Цена: 78 095 ₴




