
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460PT2 (2х18 В, 2х5 А*год, 460 мм). Оригінал
- Нет в наличии
62 197 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460PT2 (2х18 В, 2х5 А*год, 460 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Висота обробки | 20-75 мм |
| Габаритні розміри | 1450x460x950 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид викид в мішок |
| Комплектация | акумулятори 2х5 А*год, зарядний пристрій DC18RD, монтажний ключ, ніж для різки трави, збірник трави |
| Напруга акумулятора | 2х18 |
| Площадь обработки | 800 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 13-ступінчасте |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 50 л, комбінований (пластмаса/тканина) |
| Скорость вращения вала | 2500/3300 об/хв |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 62 197 ₴








