
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (2х18 В, без АКБ, 430 мм). Оригінал
- Нет в наличии
20 823 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (2х18 В, без АКБ, 430 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-75 мм |
| Габаритні розміри | 1435x460x1005 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140/160 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 475-950 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 13-ступінчасте |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 50 л, тканина |
| Скорость вращения вала | 3600 об/хв |
| Ширина обработки | 430 мм |
- Цена: 20 823 ₴




