
Термодетектор Bosch GIS 1000 C Professional (10.8 В, 1.5 А*год, -40-+1000°С) (0601083301). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601083301
26 631 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термодетектор Bosch GIS 1000 C Professional (10.8 В, 1.5 А*год, -40-+1000°С) (0601083301). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 0.55 кг |
| Габаритні розміри | 117х87х217 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | літій-іонний акумулятор 1.5 А*год; швидкозарядний пристрій AL 1130CV; кейс L-BOXX з двома вкладишами |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Единица измерения | %, градуси |
| Рабочий диапазон | від -40 до +1000°С |
| Температура використання | від -10 до +50°С |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Точність | ±0.2°С (кімнатної температури), ±1°С (температури поверхні), ±2% (вологості) |
- Цена: 26 631 ₴



