
Фрезер для зняття лаку Metabo LF 724 S (0.71 кВт, 2 Н*м) (600724000). Оригінал
- Нет в наличии
13 320 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер для зняття лаку Metabo LF 724 S (0.71 кВт, 2 Н*м) (600724000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | бічна висота фрезерування: 28 мм; осьова глибина: 0-0.3 мм; радіальна глибина: 0.15 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | без обмежень |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | 4 поворотні твердосплавні ножі, з'єднувальний елемент для видалення пилу, шило з ручкою, комбінований ключ, metaBOX 145 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 2 Н*м |
| Мінімальний радіус різу | 80 мм |
| Мощность | 710 Вт |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 13 320 ₴



