
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 12 600 (12 В, без АКБ, 4.4 кН) (601218850). Оригінал
- Нет в наличии
17 348 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 12 600 (12 В, без АКБ, 4.4 кН) (601218850). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Усилие | 4400 Н |
| Комплектация | тубус (400 мл), диск для випресування плівкових картриджів, диск для випресування жорстких картриджів, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Объем | 600 мл |
| Підходить для | картриджів, м'яких туб |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость подачи | 1.5-10 мм/с |
- Цена: 17 348 ₴
