
Лінійний лазерний нівелір Metabo KLL 2-20 (20 м) (606166000). Оригінал
- Нет в наличии
16 009 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний лазерний нівелір Metabo KLL 2-20 (20 м) (606166000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.54 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина волны | 635 Н*м |
| Дополнительно | функція горизонтальної лінії, функція вертикальної лінії, функція схилу |
| Діапазон самонівелювання | ± 4.5° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | червоний |
| Мощность | випромінювання: <1 мВт |
| Проекція | кількість ліній і точок: 2 |
| Рабочий диапазон | 20 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 54 |
| Тип питания | 3 батарейки AA 1.5 В (LR6) |
| Точність | ± 0.3 мм/м |
| Время работы | 20 год |
- Цена: 16 009 ₴






