
Перфоратор Metabo KHE 2660 Quick (0.85 кВт, 3 Дж) (600663510). Оригінал
- Нет в наличии
13 328 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Metabo KHE 2660 Quick (0.85 кВт, 3 Дж) (600663510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 3 Дж |
| Комплектация | швидкозмінний патрон SDS-Plus, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, кейс MetaLoc |
| Количество ударов | 4300 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 850 Вт |
| Режимы работы | 3 |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 13 328 ₴









