
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 QUICK (18 В, 2.2 Дж, без АКБ) (600211840). Оригінал
- Нет в наличии
16 759 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 QUICK (18 В, 2.2 Дж, без АКБ) (600211840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | швидкозмінний патрон SDS-Plus, швидкозмінний патрон для безударного свердління, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, кейс metaBOX 165 L, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Количество ударов | 4500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/Li-Power, Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1200 об/хв |
- Цена: 16 759 ₴








