
Акумуляторний кущоріз Makita UH201DZ (10.8 В, без АКБ, 200 мм). Оригінал
- Нет в наличии
3 541 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кущоріз Makita UH201DZ (10.8 В, без АКБ, 200 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Габаритні розміри | 504x120x131 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 200 мм |
| Діаметр гілки | 8 мм |
| Комплектация | без акумулятора і зарядки |
| Кількість коливань / ходів | 2500 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Різальна система | протихідний безпечний ніж з алмазним загостренням |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 3 541 ₴


