
Кромковий фрезер для металу Metabo KFM 9-3 RF (0.9 кВт) (601751700). Оригінал
- Нет в наличии
60 215 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кромковий фрезер для металу Metabo KFM 9-3 RF (0.9 кВт) (601751700). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | ширина фаски: 6 мм; висота фаски: 4 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | додаткова ручка, 2 пластини для зняття фаски, 2 пластини для створення радіуса (R2), 2 пластини для створення радіуса (R3), направляючий упор, викрутка Torx 15 |
| Мінімальний радіус різу | 13 мм |
| Мощность | 900 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | 0.1 мм |
| Скорость вращения вала | 4500-11500 об/хв |
- Цена: 60 215 ₴






