
Різьборіз-шуруповерт Metabo GB 18 LTX BL Q I (18 В, 2х5.2 А*год, 130 Нм) (602362500). Оригінал
- Нет в наличии
26 864 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Різьборіз-шуруповерт Metabo GB 18 LTX BL Q I (18 В, 2х5.2 А*год, 130 Нм) (602362500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 А*год |
| Імпульсний момент | 65 Н*м |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 68 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | патрони (M4-M6, M8-M12), бічний тримач біти, гачок, додаткова рукоятка, кейс metaBOX 145 L, 2 аккумулятори Li-Power, зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED" |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/130 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування, нарізування різьби |
| Тип | безударний, різьборіз |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-550/2000 об/хв |
- Цена: 26 864 ₴






