
Мережевий шуруповерт Metabo DWSE 6.3 (0.55 кВт, 12 Н*м) (620001000). Оригінал
- Нет в наличии
12 804 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий шуруповерт Metabo DWSE 6.3 (0.55 кВт, 12 Н*м) (620001000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | тримач насадок з пружинним стопорним кільцем, втулка упору глибини (довжина 77 мм, Ø 18 мм) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 12 Н*м |
| Патрон | внутрішній шестигранник 1/4" |
| Мощность | 550 Вт |
| Скорость вращения вала | 0 - 2100 об/хв |
- Цена: 12 804 ₴



