
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WF 18 LTX 125 Quick + MetaLoc (125 мм, без АКБ, 18 В)
- Нет в наличии
18 798 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WF 18 LTX 125 Quick + MetaLoc (125 мм, без АКБ, 18 В) (601306840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист від ненавмисного пуску |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | 1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (125 мм; P60), захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, metaBOX 165 L, без акумуляторної батареї, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
- Цена: 18 798 ₴




