
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 (230 мм, 2х18 В, без АКБ) (613102840). Оригінал
- Нет в наличии
26 740 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 (230 мм, 2х18 В, без АКБ) (613102840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист від ненавмисного пуску |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома торцевими отворами, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT), ключі з двома отворами, пластиковий кофр, без акумуляторної батареї, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 26 740 ₴








