
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX Quick (18 В, без АКБ, 110 Н*м) (602193890). Оригінал
- Нет в наличии
8 248 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX Quick (18 В, без АКБ, 110 Н*м) (602193890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 65 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, без зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 110 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0 - 500/1700 об/хв |
- Цена: 8 248 ₴



