
Шпиндельная газонокосилка AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort (380 мм) (113865)
- Готово к отправке
- Код: 113865
3 909 ₴
3 554 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шпиндельна газонокосарка AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort (380 мм) (113865). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 14-35 мм (4 позиції) |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 220 мм |
| Комплектация | без травозбірника |
| Площадь обработки | 250 кв.м |
| Різальна система | 5 ножів на барабані |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 3 554 ₴








