
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I (18 В, 2х5.2 А*год, 130 Н*м) (602359650). Оригінал
- Нет в наличии
21 441 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I (18 В, 2х5.2 А*год, 130 Н*м) (602359650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 68 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозмінні свердлильні патрони, швидкозмінні тримачі насадок, додаткова рукоятка, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, 2 акумуляторних блоки Li-Power, зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 L |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/130 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозмінний, внутр. шестигранник 1/4 " |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-550/2000 об/хв |
- Цена: 21 441 ₴



