
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I (18 В, 5.2 А*год, 120 Н*м) (602350650). Оригінал
- Нет в наличии
20 414 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I (18 В, 5.2 А*год, 120 Н*м) (602350650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 А*год |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 65 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бічний тримач біти, гачок, 2 акумулятора, зарядний пристрій, додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/120 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, різьбовий, безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-500/1850 об/хв |
- Цена: 20 414 ₴

